Пекар аналізує конфлікти серед російських опозиціонерів | Еспресо


Згідно з моєю класифікацією росіян на корисних, шкідливих та незначних, можна віднести російську псевдоліберальну псевдоопозицію до категорії шкідливих. Вона підтримує на Заході небезпечний міф про можливість демократизації російської імперії, що призводить до системних дій Заходу, спрямованих на збереження російської державності в імперському форматі.

2. Українським супротивником є не лише Путін, а вся Російська імперія.

Демократичні перетворення в імперії не можуть бути реалізовані; єдиний ефективний шлях до змін полягає у деімперіалізації та деколонізації. Цю позицію підтримують резолюції Європейського парламенту, ПАРЄ та Парламентської асамблеї ОБСЄ.

Ознайомтесь також: Автори путінських міфів повинні понести відповідальність як військові злочинці.

Незважаючи на ці резолюції, багато західних політиків продовжують вірити у ілюзію "чудової Росії, що чекає на нас попереду". Це призводить до обережності щодо України, аби не завдати Росії руйнівної поразки.

3. Як вже згадувалося раніше, ці росіяни є псевдолібералами, оскільки справжні ліберали відрізняються підтримкою прав людини та прав народів, тоді як вони виступають за імперські цінності. Крім того, їх можна вважати псевдоопозицією, адже вони фактично діють на користь путінського режиму — незалежно від того, чи роблять це усвідомлено, чи ні, це не має великого значення.

Витоки

Про автора. Валерій Пекар, викладач Києво-Могилянської академії

Related posts