Президентка Грузії повідомила, що їй не вдалось зв'язатися з міністром внутрішніх справ для обговорення ситуації, що сталася під час виборів.
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі звернулася до глави МВС країни Вахтанга Гомелайрі з вимогою забезпечити швидке реагування на факти насильства та інші порушення під час парламентських виборів, які проходять у суботу.
Згідно з інформацією, що надала агенція Укрінформ, цю новину також поширює NewsGeorgia.
"Хочу звернутися до міністра внутрішніх справ, з яким, на жаль, не можу зв'язатися, моя адміністрація не може зв'язатися із його заступником, не працює також офіційна урядова лінія. Я прошу і закликаю, щоб реагування поліції було більш швидким та ефективним, оскільки не можна допускати напруженість такого типу на виборчих дільницях. Нам це не личить", - сказала Зурабішвілі у відеозверненні.
Президентка подякувала громадянам за активність на виборах, а також журналістам, які висвітлюють процес.
У партії "Грузинська мрія" звинуватили опозиційні сили в проведенні масових сутичок на виборчих дільницях у Тбілісі.
У той же час, медіа інформують про розгортання спецпідрозділів у території адміністративної будівлі уряду Грузії, розташованої в центрі Тбілісі.
В Центральній виборчій комісії Грузії повідомили, що на момент 17:00 явка виборців на парламентських виборах досягла 50,6%.
Ось альтернативна версія вашого тексту: Як для ілюстрації: на парламентських виборах 2020 року о 17:00 явка виборців становила 45,77%. У 2016 році цей показник був 42,04%, а в 2012 році, коли в країні відбулися останні зміни в управлінні, він досяг 53,03%.
Раніше голова Центральної виборчої комісії Грузії Георгій Каландарішвілі заявив у суботу, що поліція відкрила кримінальне провадження через масовий вкид бюлетенів на виборчій дільниці №69 в окрузі Марнеулі.
Пізніше на виборчій дільниці номер 69 було скасовано результати голосування, і саму дільницю закрили.
Як повідомляв Укрінформ, у суботу, 26 жовтня, в Грузії стартувало голосування на парламентських виборах. Виборчі дільниці відкрилися о 08:00 за місцевим часом на всій території держави, крім окупованих регіонів Абхазії та Цхінвальського. За місця в парламенті борються 18 політичних партій, які повинні подолати п'ятивідсотковий бар'єр, щоб отримати представництво. Ці вибори вважаються знаковими, оскільки їх результати можуть суттєво вплинути на майбутнє країни, визначаючи шлях Грузії: інтеграцію в Європейський Союз чи зближення з Росією.