"Все більше стає можливим уявити": Україна може віддати частину своїх територій в обмін на забезпечення безпеки, - WP.


На думку журналістів, надії на повну перемогу України поступово зникають, оскільки Збройні сили України втрачають свої позиції, а підтримка західних союзників стає все менш значною.

Імовірність того, що Україна може віддати частину свого територіального суверенітету заради отримання західних гарантій безпеки, зростає. Таку інформацію опублікувало видання The Washington Post, повідомляє UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

"Зростає ймовірність, що Україна може погодитися на компроміс із Росією, віддавши частину своєї території в обмін на певні західні гарантії безпеки. Це, своєю чергою, могло б призвести до незадовільного миру, що підриватиме стабільність європейської політики протягом тривалого часу," — зазначається в статті.

Читайте також: "Захід нарешті зрозумів": Лукашенко висловився про завершення війни в Україні

Журналісти зазначили, що претендент на пост президента США від Республіканської партії Дональд Трамп, здається, підтримує саме цей сценарій. Його радники прямо заявляють, що всі зусилля слід спрямувати на боротьбу з Китаєм.

Камала Гарріс, кандидатка на пост президента США від Демократичної партії, можливо, буде змушена прийняти більш стриману позицію, оскільки широкі верстви американських виборців уже не виявляють інтересу до агресивної самоствердженості своєї країни на міжнародній арені.

Автори статті зазначили, що надії на повну перемогу України поступово згасають, оскільки Збройні сили України втрачають контроль над деякими ділянками фронту, а підтримка з боку західних союзників стає менш стабільною. Така ситуація може призвести до розвитку подій, за якого вже наступного року Росія зможе значною мірою досягти своїх цілей.

Додатково зверніть увагу: Фіцо поспілкувався зі Скабєєвою та безцеремонно висловився про втомленість від конфлікту в Україні.

"Західна промисловість не здатна виготовити таку величезну кількість артилерійських снарядів, яка необхідна Україні. Сполучені Штати не можуть гарантувати достатню кількість систем протиповітряної оборони для Ізраїлю та України, водночас залишаючи резерви на випадок потенційного конфлікту з Китаєм. Крім того, НАТО не має можливості збільшити контингент своїх військ для підтримки України," – зазначив аналітик Анатоль Лівен.

Журналісти підкреслили, що у 2022 році Сполучені Штати та європейські союзники розглядали боротьбу за Україну як життєво важливу конфронтацію між демократією та авторитаризмом. Однак, враховуючи останні розвитки, можна сказати, що це "полум'я втрачає свою силу".

Related posts