Зовсім не робіть цього! П’ять ключових помилок у макіяжі для навислих повік - Hochu.ua
Опущені повіки? Уникаємо помилок у макіяжі, які можуть зробити погляд важчим, а вираз обличчя менш привітним.
Навислі повіки - досить поширена особливість рис обличчя. Вони можуть бути такими від народження - це генетика. Але можуть проявитися і з часом від перевтоми, стресу, недосипання, неправильного харчування, шкідливих звичок або невдалих косметичних втручань (ін'єкції чи операції).
Якщо навислі повіки справді спричиняють дискомфорт, можна вдатися до незначної пластичної операції для їх підтяжки. Однак, якщо питання полягає лише у зовнішньому вигляді, проблему можна вирішити за допомогою макіяжу. Проте, багато людей роблять значні помилки, коли наносять макіяж на навислі повіки. Про ці помилки та способи їх уникнення розповідає Obozrevatel. Які ж це помилки і як їх уникнути?
Найчастіше ми наносимо макіяж на повіку, заплющивши одне око. Ви ідеально розтушували тіні, зробивши всі правильні переходи, намалювали гарну стрілку, а потім розплющили око. І... результат виявився зовсім не таким, яким ви його очікували побачити. Нависла повіка при відкритому оці приховує навіть ідеальне нанесення тіней, олівця або підводки. Ваші красиві переходи відтінків та стрілку просто не видно!
Спробуйте навчитися наносити тіні на повіки при відкритих очах. Можна злегка примружити очі, щоб рівномірно розподілити тіні по всій поверхні повіки. Процес малювання стрілок також краще виконувати з відкритими очима, щоб точно розташувати їх у потрібному місці, де вони будуть добре видні. Якщо наносити стрілки на закриті очі, вони можуть "сповзати" вниз. Спершу це може здатися складним, але з часом ви станете експертом у цій техніці.
Стрілки, ретельно промальовані підводкою на повіці, нині в тренді. Безперечно, багатьом захочеться слідувати моді. Проте необхідно враховувати індивідуальні особливості ваших очей. Якщо у вас нависла повіка, занадто темні, чіткі та широкі стрілки можуть виглядати непривабливо. Вони посилюватимуть відчуття "тяжкості" погляду і створюватимуть враження, що верхня повіка тисне на нижню. Такий макіяж може виглядати неохайно і додавати вам віку.
Якщо потрібно підкреслити лінію росту вій, використовуйте гостро заточений олівець або підводку з дуже тонким пензликом, щоб промалювати тоненьку лінію буквально біля росту волосків - міжвійку. Олівцеві стрілки можна розтушовувати спонжем, щоб вони не були такими чіткими. Замість насиченої чорної підводки використовуйте графітові або коричневі олівці - це буде виглядати м'якше і природніше.
Окрім виразних стрілок, нині надзвичайно популярний графічний макіяж. Він передбачає використання тіней різних кольорів без плавних переходів між ними. Розтушовка майже не застосовується, і саме чіткі межі створюють бажаний ефект. На жаль, на навислих повіках такий макіяж може виглядати невигідно, оскільки чіткі межі кольорів надають погляду важкості та акцентують цей недолік.
Знову ж таки, запасіться тонкими м'якими пензликами для якісного розтушування. Краще обрати пензлі із закругленими кінчиками. Використовуючи кілька відтінків тіней для повік, створюйте плавний перехід від одного кольору до іншого, досягаючи ідеального "омбре". Уникайте занадто темних тіней, а більш насичені відтінки завжди наносіть на зовнішній куточок ока — це зробить риси обличчя м'якшими та додасть молодості.
Очі не дарма називають "дзеркалом душі". І якщо це так, то саме брови будуть вишуканою гарною рамкою для цього дзеркала. Брови багато в чому впливають вираз обличчя людини, на те, як сприймається ваш погляд оточуючими. Якщо при навислій повіці ви малюєте та укладаєте брови прямою горизонтальною лінією, це буде обтяжувати погляд ще більше. Те саме, до речі, стосується й надто вигнутих під високим кутом брів.
Найкраще сходити на корекцію та фарбування брів до досвідченого майстра. Він зможе створити ідеальний вигин. А далі ви й самі можете стежити за бровами та укладати їх за цією формою. При навислій повіці вигин повинен бути легким, але брови повинні підніматися трохи вгору, особливо "хвостик". Це максимально відкриє верхню повіку, зробить її видимою, розширить і збільшить очі, зробить погляд яскравішим.
Тіні (як і вся решта палітри декоративної косметики) обов'язково повинні підбиратися під колір вашого обличчя. Відтінки в макіяжі залежатимуть від природного відтінку шкіри чи наявності засмаги, від кольору очей, вій та брів, кольору волосся. Не можете визначитися? Тоді точно забудьте про яскраві кольорові тіні. При навислій повіці їх взагалі не варто використовувати - вони тільки привертатимуть увагу до цієї особливості очей, а ще кольорові тіні старять і здешевлюють макіяж. Їх можна використовувати для професійного макіяжу на якийсь захід, але не кожного дня.
Для навислих повік (а також для будь-яких інших) чудово підійдуть природні нюдові відтінки тіней: коричневий, шоколадний, кавовий, бежевий, кремовий. З сірих відтінків рекомендується обирати графіт і світло-сірий з теплим підтоном. Темні кольори обов’язково наносіть у зовнішній куточок ока або тонко по лінії росту вій (замість стрілки). На середину верхньої повіки і область під бровою варто нанести світлий відтінок з легким блиском або перламутровий хайлайтер, щоб зробити погляд більш відкритим.
Зрозуміло, що впоратися з проблемою навислих повік зовсім не важко: прості природні відтінки, легкість та природність використання декоративної косметики. Також рекомендуємо дізнатися, як підкреслити очі без використання стрілок і зробити їх візуально більшими. Майстерно виконаний макіяж здатний надати обличчю справжнього сяйва!