Трамп демонструє чітку перевагу в питанні вирішення конфліктів в Ізраїлі та Україні, згідно з опитуванням, проведеним WSJ.

Аналітики зазначають, що питання війни в Україні дещо поляризувало суспільство, але не буде визначальним на виборах
Кандидат на пост президента США Дональд Трамп випереджає віцепрезидентку Камалу Гарріс у своїх підходах до вирішення конфлікту в Україні.
Цю інформацію наводить The Wall Street Journal, спираючись на результати свого власного опитування, яке було здійснено в період з 28 вересня по 8 жовтня.
"Трамп випереджає Гарріс серед виборців, які вагаються, 50% проти 39% у питанні про те, хто краще впорається з російською війною в Україні, і має більшу перевагу, 48% проти 33%, у питанні про те, хто краще підходить для управління війною між Ізраїлем і Хамасом", - пише WSJ.
Видання вказує на те, що зазначене та інші опитування демонструють, що виборці наразі не вважають зовнішню політику своїм головним пріоритетом. Однак наступний президент "отримає у спадок" два конфлікти, які залишаються невирішеними, і участь США в яких призвела до поділу серед виборців.
Згідно з опитуванням, проведеним WSJ, респонденти все ще вважають економічні питання найголовнішими при виборі кандидата, після чого йдуть теми імміграції та охорони кордонів.
Опитування відбулося в період з 28 вересня по 8 жовтня, в ньому взяли участь 2100 респондентів, які надали відповіді на всі питання, що стосуються Ізраїлю та України, з допустимою похибкою +/- 2,1%.
Нагадаємо, за місяць до дня голосування (5 листопада) штаб Трампа планує провести низку агітаційних заходів у містах та штатах, де традиційно на виборах перемагають демократи - Колорадо, Південна Каліфорнія, Чикаго та Нью-Йорк.
Дослідження, яке здійснив Американський університет (AU) у співпраці з Benenson Strategy Group, виявило, що 51% жінок вважають Гарріс надійною у вирішенні проблем інфляції, а також зростання цін на бензин та продукти харчування. Водночас приблизно 37% опитаних висловили аналогічну думку щодо Трампа.
Для перемоги на виборах і Трамп, і Гарріс потребують підтримки американських робітників загалом і профспілок зокрема. Та якщо раніше "сині комірці" здебільшого голосували за демократів, то на нинішніх виборах президента США багато хто з них збирається віддати свій голос кандидату від Республіканської партії.