У соціальних мережах поширюється небезпечний флешмоб, що загрожує життю дітей: ось що потрібно знати.


Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на омбудсмена Дмитра Лубінця.

Він зазначив, що вдихання таких речовин може мати серйозні наслідки для здоров'я і життя дитини.

"У своїй ролі Омбудсмана, я звернувся до Національної поліції з метою забезпечення прав дитини на життя і здоров'я. Я попросив їх вжити термінових заходів для протидії поширенню цієї загрозливої тенденції", - зазначив Лубінець.

Він також звернувся до батьків дітей та закликав їх бути пильними до небезпек, що чатують на дітей в інтернет-мережі, а також свідомо ставитися до кіберзагроз.

"Омбудсмен зазначив, що чим більше діти усвідомлюють потенційні ризики, тим краще вони зможуть захистити себе від маніпуляцій, кібербулінгу та небезпечних трендів в інтернеті."

Раніше ми згадували, що цей ризикований флешмоб відомий як хромінг або хаффінг. Він швидко набирає популярність як в Україні, так і за її межами серед молоді. Медичні фахівці по всьому світу занепокоєні цим явищем і попереджають про численні негативні наслідки для дітей.

В Україні та в інших країнах світу набирали популярності небезпечні флешмоби для дітей в інтернет-просторі, які могли суттєво загрожувати їхній безпеці та здоров'ю. Кількість таких випадків зростала разом з розширенням доступу до інтернету. Ось кілька з найвідоміших інцидентів:

Автори цих небезпечних флешмобів використовують вразливість дітей. Тому важливо вести роз'яснювальну роботу серед дітей та батьків щодо небезпек, пов'язаних із неконтрольованим використанням інтернету.

Не так давно в Організації Об'єднаних Націй з охорони здоров'я висловили заклик до моніторингу використання смартфонів серед молоді, оскільки це може негативно впливати на їх психологічний стан.

Related posts