Конгрес визнав, що Україна реалізує військові інновації з більшою швидкістю, ніж Сполучені Штати | УНН


Україна реалізує новаторські підходи у військових технологіях та концепціях з темпами, що перевищують ті, які демонструє уряд США. Цю інформацію озвучила Джейн Гарман, голова Комісії зі стратегії національної оборони США, під час слухань у Конгресі, повідомляє Голос Америки, за інформацією УНН.

Деталі можуть бути розглянуті як елементи, які надають важливу інформацію або контекст до чогось.

У Вашингтоні вважають, що Сполучені Штати мають розпочати багаторічні інвестиції в національну безпеку та промислову базу. А також відкоригувати свої пріоритети та ефективніше використовувати кошти на національну безпеку.

Необхідно заохочувати трансформації. Україна та Росія реалізують інноваційні рішення на фронті, і цей процес триває тижнями, а не роками. Я відвідала Київ минулого тижня, а перед тим була там у квітні, і змогла на власні очі переконатися в цьому. Якщо Міністерство оборони не зможе діяти зі схожою швидкістю та обсягами, воно опиниться у програші.

Сполучені Штати Америки та Україна разом із європейськими підприємствами займаються розробкою альтернатив для системи С-300 та ракет Р-27, повідомив Остін 6 вересня 2024 року. * 107523 перегляди

Додаток

Особлива увага приділяється певним методам, які використовуються в дослідженнях і розробці системи закупівель. Комісія з національної оборонної стратегії підкреслює, що ці практики вже не відповідають вимогам сучасного стратегічного контексту.

Зокрема, під час слухань Джейн Гарман підкреслила, що не слід фінансувати проекти, які не довели своєї суттєвої цінності.

Ми не можемо далі виділяти фінансування на проекти, які довели свою недостатню цінність у порівнянні з новими технологіями. Варто запитати, чому ми можемо вчитися в України. Ця країна показує, що можливе створення дронів всього за 350 доларів. Як на мене, це свідчить про те, що в Пентагоні навіть чашка кави не коштує так багато, і це відображає наші пріоритети на майбутнє.

Вона також заявила, що деякі з чинних програм Пентагону, сфокусованих суто на обладнанні, варто було б замінити на інші, з більшим залученням сучасних технологій та програмного забезпечення.

Нагадаємо

Члени Палати представників США звернулися до спікера з проханням включити допомогу Україні до резолюції про повноваження президента. Вони наголосили на важливості підтримки України для безпеки США.

Related posts