Голлівудська зірка трагічно загинула під Курськом: грандіозний провал російських пропагандистів (фото)
В умовах російсько-українського конфлікту інформаційний аспект має неабияке значення. Часто саме від контенту в Telegram-каналах залежить бойовий дух солдатів, які перебувають на передовій. Пропагандистські кампанії Кремля спрямовані на те, щоб підтримувати мотивацію своїх "захисників" у безперервному вбивстві українців.
Російські пропагандисти не гребують нічим, аби поширити фейки про ЗСУ та мирних українських громадян.
Нещодавно в одному ворожому Telegram-каналі з'явився бравурний допис щодо "подвига" Гослова Родіона Тимофійовича, який начебто біля селища Коренево на Курщині знищив цілу групу українських військових.
Автор допису повідомив, що цей "відважний" молодший лейтенант обладнав свою автівку вибухівкою і на великій швидкості в'їхав у групу українських військових, активувавши детонатор. Сам "герой" загинув у цьому інциденті.
Він вчинив так після того, як помітив українців поруч із "мирними росіянами".
На опублікованому зображенні у військовому обмундируванні можна побачити особу, яка вражаюче нагадує канадського актора Райана Гослінга.
Проте серед росіян, які ознайомилися з цією новиною, не виникло жодних запитань — лише співчуття та вигук "Вічна слава герою".
Дійсно, один з користувачів висловив запитання: чи проходив Райан Гослінг службу в збройних силах Росії і чому адміністратор публікує подібну інформацію.
Проте на його запит негайно відреагували.
Зазначимо, Райан Гослінг -- канадський кіноактор, лауреат премії National Board of Review (2006). Декілька разів був номінований на премію "Оскар", отримав "Золотий глобус". Найвідоміші фільми за його участі -- "Фанатик" (2001), "Сполучені штати Ліланда" (2003), "Щоденник пам'яті" (2004), "Перелом" (2007), "Драйв" (2011), "Круті чуваки" (2016), "Ла-Ла Ленд" (2016), "Той, хто біжить по лезу 2049" (2017), "Перша людина" (2018), "Сіра людина" (2022) та "Барбі" (2023).
Гослінґ більше десяти років бере участь у зміцненні миру в Африці. Відвідував Чад, Конго, Уганді, де були військові конфлікти.
Щодо російської пропаганди, то росіян за фейки неодноразово тролив журналіст Юрій Бутусов.
Також слід згадати історію про медсестру Олександру Сєрову, яка рятувала "ополченців" з поля бою. У рекламних матеріалах, що використовувалися для залучення російських "мобіків" у військкомати, фігурувала колишня порнозірка з США Саша Грей.